گابلین و دانشگاه

گابلین و دانشگاه

فکر کنم این عادیه که بعد از یه مدتی هر روز نوشتن حالا یه افتی توی انگیزه و ایده‌یابی داشته باشم.

گابلین رو تموم کردم و همینطور هفت گیگ اینترنت نازنین رو. بر اساس تعارف خیلی زیاد و خوبی که درموردش بود توقع یه چیزی مثل اسکویید گیم داشتم یعنی در اون حد باحال اما نبود. راستی اسکویید گیم فصل دومش کی میاد؟ کاش زودتر بیاد! کیمیای ارواح رو هم گفتن وسطای آذر انگاری فصل دومش میاد. برای اونم خیلی ذوق دارم.

حالا در کل بخوام رتبه‌بندی کنم بین سریال‌های کره‌ای که تا به حال دیدم باید بگم اول اسکویید گیم با نمره ده از ده، بعد کیمیای ارواح با نمره نه از ده و بعدش گابلین با نمره هشت از ده و آجوشی من هفت از ده و البته یه سریال خیلی آبکی به نام یک شب بهاری که صرفا به خاطر موضوعش بهش پنج میدم وگرنه در بقیه جنبه‌ها مالی نبود.

لازم به گفتن نیست که اسطوره‌هایی نظیر جومونگ و یانگوم تا ابد در صد لیست و بیستن اما توی فضای سریال‌های آبکی کره‌ای که تلاش کردم مثلا چهارتا خوبش رو ببینم، آمار بالا برداشت من بود.

با دیدگاهی کلی بهش نگاه کنیم، خیلی سریال‌های کره‌ای رو نمیشه پر محتوا دونست و من با سینمایی‌هاشون بیشتر از سریال‌هاشون حال کردم چون مخصوصا توی ژانر اکشن خیلی سمت موضوعات خاص و پر جزئیات میرن. یه حقیقت دیگه هم درمورد موضوع سریال‌های کره‌ای وجود داره که اصولا موضوعات اجتماعی رو خیلی بهتر از عاشقانه‌ها میسازن یعنی واقعی‌تر و به نظر من دلچسب‌تره روایتی که انجام میشه. درمورد تاریخی‌هاشونم باید گفت دم وزارت ارشاد و فرهنگشون خیلی گرمه! قشنگ معلومه همت کردن فرهنگ و تاریخ کره رو جاودانه کنن و کارشونم بلدن.

خب تفسیر سینمای کره دیگه بسه. به نظرت درمورد برنامه‌ای که برای بیست و دوم این ماه دارم چیزی بگم؟ درمورد رفت و برگشت سریع بیست و پنجم چطور؟

ولش کن! هیچکدوم هنوز قطعی نشدن، فعلا بیا درمورد انتخاب واحد حرف بزنیم.

چی بگیم وقتی حتی لیست دروس تخصصی رو ارائه ندادن؟

خنده داره!

آره ولی خب نمی‌دونم چی باعث شده من مثل احمقا براش ذوق داشته باشم.

انگار روز اول مدرسست، یکم بزرگ شو دختر!

همین والا! یکی نیست بگه کاش یکی اونجا منتظرت بود و اینقدر شوق و ذوق داشتی، هیچ خبری نیست رسما. حتی قراره کلی بری اونجا بدبختی بکشی و خرکاری کنی.

بیرون از این متنم زیادی دارم درموردش فکر میکنم. دوست ندارم ادامش بدم. حتی دلم نمیخواد بگم بزار برای بعدا. فقط دلم میخواد همینجا فرآیند بیشتر فکر کردن رو متوقف کنم.

و این بده.

دوباره قضاوت.

یه دقیقه آروم بگیر خودتخریبی نکن ببینم چه مرگته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *